Zmiana godzin pracy

W dniu 08.04.2024r. Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Kraj. czynny do godz. 17.00

Komunikat

Komunikat!!
Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 524 PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 24 października 2023 r. w sprawie wyznaczenia dla członków korpusu służby cywilnej dni wolnych od pracy dzień 2 stycznia 2024r. jest dniem wolnym.

Komunikat

Komunikat PLW w Strzelcach Kraj. w sprawie wyznaczenia na rok 2024 osób posiadających kwalifikacje do wykonywania niektórych czynności pomocniczych.

 

czytaj całość

Komunikat!!

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 524 PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 24 października 2023 r. w sprawie wyznaczenia dla członków korpusu służby cywilnej dni wolnych od pracy dzień 2 listopada 2023r. jest dniem wolnym.

VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Farmaceutycznej Lekarzy Weterynarii w Kołobrzegu

Lubuski Wojewódzki Lekarz Weterynarii, przesyła informację dotyczącą konferencji organizowanej przez Zachodniopomorską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną w Szczecinie wraz z Zachodniopomorskim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii, którzy mają zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Farmaceutycznej Lekarzy Weterynarii w Kołobrzegu, która odbędzie się w dniach 23-25 czerwca 2023r. pod nazwą „ Wykonywanie zawodu lekarza weterynarii zgodnie z obowiązującymi przepisami: rozporządzeniem (UE) Nr 2019/6 o produktach leczniczych weterynaryjnych oraz rozporządzeniem (UE) Nr 2016/4 o paszach leczniczych”. Konferencja odbędzie się w hotelu**** Centrum Zdrowia i Wypoczynku Ikar Plaza, koszt uczestnictwa w pokoju jednoosobowym to 1799 zł, a w pokoju dwuosobowym to koszt 1499 zł. Konferencja dedykowana jest wszystkim lekarzom weterynarii, zarówno praktykom jak i urzędowym lekarzom weterynarii.

 

  1. Program Konferencji.
  2. Regulamin Konferencji.